Ödeme Tipleri

Havale / EFT ile Ödeme

Sitemize giriş yaptıkdan sonra üstteki kullanıcı panelinden Para Yatır butonuna veya menüden Nakit İşlemleri > Para Yatır'a tıklayın ve gelen sayfadan Banka Havalesi'ni seçin. Buradan size uygun bankayı seçerek, en az 100 ₺ olacak şekilde havale/eft işleminizi gerçekleştirin. Ardından aynı sayfanın alt kısımda bulunan Havale/EFT Formu'nu doldurup, Gönder butonuna tıklayarak bize gönderin.

Havale işlemleriniz, 1-7 dakika içerisinde onaylanıp sitedeki nakit bakiyenize yüklenecektir.

Cep Bank ile Ödeme

Cep Bank, bildiğiniz üzere telefonunuzda yüklü olan Mobil Bankacılık değildir. Cep Bank, hesabınızdan, herhangi bir telefon numarasına gönderilen bir havale yöntemidir.

Cep Bank ile ödeme gönderirken, havaleyi, bir yakınınızın (Örneğin; Eş, Akraba, Arkadaş gibi) numarasına yapmanız gerekmektedir. SMS şifresi, havaleyi gönderdiğiniz telefon numarasına gönderilmektedir. Cep Bank ile ödemelerde en az 50 ₺ yatırabilirsiniz. Bunun üzerindeki tutarlar ise 10 ve katları şeklinde olmalıdır. Havaleyi gönderdikten sonra yeniden Para Yatır butonuna veya menüden Nakit İşlemleri > Para Yatır'a tıklayın ve Cep Bank/Havale'yi seçin. Ardından sayfada bulunan Cep Bank/Havale Formu'nu doldurup, Gönder butonuna tıklayarak bize gönderin.

Cepbank işlemleriniz, ortalama 1 saat içerisinde onaylanıp sitedeki nakit bakiyenize yüklenecektir.